FOTOGALERIE

 
 
PDF Tisk Email

Rybaření

Tento pohled u nás můžete vidět docela často

Ne nadarmo míváme chatky obsazené rybáři, kteří se každou sezonu vrací. Aby ne! Řeka v těsné blízkosti chatek, možnost uklidňujícího rybaření z mnoha "fleků" a bohaté úlovky znamenají, že si svého koníčka užijete opravdu dosyta. A protože naše chatky mají ve vybavení nejen kuchyň, ale i gril či ohniště, můžete si své úlovky připravit dle vlastní chuti a ono "dosyta" vzít doslova.

Jak je uvedeno v popisu revíru, lovit můžete nejen ze břehu, ale i z loďky. A když vám dojdou háčky, vlasec či šnůra, výbornou prodejnu s rybářskými potřebami naleznete v nedalekých Sedlčanech nebo si můžete zajet na Živohošť k panu Prekovi.

Revír 401 022 - VLTAVA 10-14

Od tělesa hráze ÚN Slapy až k tělesu hráze ÚN Kamýk nad Vltavou, bývalé řečiště Mastníku od ústí do údolní nádrže až k hraničním tabulím v polovině ohbí Mastníku mezi bývalým mlýnem a Hrádkem a na Brzině úsek od ústí do údolní nádrže až k hraničním tabulím pod mlýnem v Hrachově. Lov z plavidel, hlubinná přívlač a zavážení nástrah povoleno. Součástí revíru jsou potoky Sladovařský, Meredský, Radič, Čelinský, Hubenovský, Hříměždický, Vošický, Jindrovský, Vápenický, Sečský, Liběšovský, Punčochářův, Jablonský, Mladčina (Stranný) a Musík, které jsou chovné - lov ryb zakázán. Mastník a Brzina jsou samostatnými revíry. Na revíru platí vedle mimopstruhových povolenek celorepublikových, celosvazových a územních povolenek Územního svazu města Prahy i územní mimopstruhové povolenky Středočeského územního svazu a povolenky Středočeského územního svazu č. 90 s omezenou platností pro vyjmenované revíry.

Úlovky

Chytíte si taky takového?

V hojné míře se zde loví kapr, cejn, plotice, perlín či okoun. Políčit lze i na úhoře. Při troše štěstí i umu zdoláte bolena, štiku či candáta. S loďkou budete mít šanci i na sumce. Ryb je zde opravdu plno a díky tomu, že k nám rybáři často jezdí, bývají i naučené na prokrmená místa pod chatkami.

 
 
 
Kontakty | Dárkový poukaz | Tip na ubytování v Orlických horách | Hostováno u PORCUS ČR