FOTOGALERIE

 
 
PDF Tisk Email

Abyste si při příjezdu na naše chatky byli jisti, že jedete správně, připravili jsme pro Vás tohoto fotografického průvodce. Pod mapkou najdete fotky jednotlivých míst, kliknutím myši na fotku ji zvětšíte. U každého popisovaného místa je také odkaz na detailní mapu.

prijezd

1. V Nalžovicích odbočíte z komunikace č. 119 a budete se držet směrem na Nalžovické Podhájí. Tím projedete, u autobusové zastávky se dáte doprava a pojede po asfaltové silnici mezi poli směrem k lesu.

2. Minete několik chalup v Hluboké a pokračujete stále po asfaltce (mapy.cz).

Chalupy v Hluboké

3. Asfaltová komunikace pokračuje do lesa (mapy.cz).

Pokračujete lesem

4. V lese se držíte stále po asfaltce, nesjíždíte na nezpevněné lesní cesty! Na tomto rozcestí pojedete doleva, přesně dle ukazatelů na stromě na SEJCE (mapy.cz).

Držte se vlevo  na SEJCE

5. Minete několik nezpevněných odboček. Na prvním rozcestí asfaltek se dáte doprava, jak ukazuje šipka RS Častoboř (mapy.cz).

Zde se držte vpravo na RS Častoboř

6. Vlevo je závora a vjezd do areálu RS Častoboř. To není váš cíl, takže pokračujte stále rovně (mapy.cz).

Do areálu RS Častoboř nezajíždějte

7. Zde je křižovatka. Vlevo je druhý vjezd do RS Častoboř, rovně je hliněná cesta k řece. Vy se dáte doprava po asfaltce do mírného kopečka. Zbývá Vám posledních 750 metrů (mapy.cz).

Dejte se po asfaltce doprava

8. Jakmile narazíte na první parkoviště po levé ruce, jste na místě. Vítáme Vás a doufáme, že se Vám u nás bude líbit! (mapy.cz)

Jste na místě!

9. Vedle dvou horních chatek je stánek s občerstvením. Zde se přihlásíte u správce areálu.

Stánek správce

 
 
 
Kontakty | Dárkový poukaz | Tip na ubytování v Orlických horách | Hostováno u PORCUS ČR