FOTOGALERIE

 
 
PDF Tisk Email

Poloha chatek

Rekreační a rybářeské chatky Sejce se nachází cca 60km z centra Prahy směrem na jih, necelých 100km z centra Plzně směrem na východ či pouhých 36km východně od Příbrami, na obecní louce obklopené lesy, se Slapskou přehradou pouhých 100m od dveří chatky. Příjezdová komunikace po 400m za chatkami končí, což je zárukou, že svou dovolenou budete trávit v relativně odlehlé a klidná části Slapské přehrady.

(obě mapky jdou rozkliknout na větší obrázek)

Samotný areál s osmi chatkami je od okolí citlivě oddělen stromy a keři, takže si užijete dostatek soukromí. V nejbližším okolí se nachází na západě dětský tábor, na východě pak areál s dalšími pěti chatkami a studna s pitnou vodou. Na sever je pruh lesa, za kterým je Slapská přehrada s malou pláží, molem a hojným počtem rybářských "fleků", na jih jsou pak lesy plné hub a borůvek.

Rybáři vědí, že Slapská přehrada je revír, kde je lov povolen celoročně, navíc je součástí většiny povolenek, takže třebaže máte povolenku jen na "pražské" vody, na Slapech můžete bez obav lovit také. Hojnost ryb a bezprostřední blízkost revíru znamená, že si vaši rybářskou dovolenou dosyta užijete.

 
 
 
Kontakty | Dárkový poukaz | Tip na ubytování v Orlických horách | Hostováno u PORCUS ČR